Yorumlar

Yekta Homes'ta bir daire satın almaktan gerçekten keyif aldık. Mahmutlar semtinde, IN+ kompleksi içinde yer alan daire, mükemmel düzen ve güzel sonlandırma ile 7 dakika denizden yürüyüş mesafesindedir. Aynı fiyata benzer teklifler, bulamadık. İşbirliği çok keyifli geçti. Yekta Homes'u uygun fiyatlarla iyi bir ev arayan herkese tavsiye ediyoruz

MEHMET G./İSTANBUL

Yekta Homes yüksek kaliteli binalar yapan bir şirket.Kaliteli ve iyi bir hizmet almak istiyorsanız Yekta homes evlerini tercih etmelisiniz.Üstelik projeleri bitirdikten sonra yönetimini de aynı titizlikte yapıyor olmaları açıkçası beni çok etkiledi. Binalar sorunsuz çalışıyor.Burada hep beraber huzur içinde yaşıyoruz .Şirket sosyal aktivite bakımından da çok iyi özel günlerde hep bir aradayız .Voleybol turnuvaları doğa yürüyüşleri yapıyoruz. Böylece komşuluk ilişkilerimiz de pekişiyor.Ben ve ailem vermiş oldukları her türlü hizmet için Yekta Homes a teşekkür ederiz.

SUNAY D. /ALMANYA

Yekta Homes la tanışmış olmaktan gurur duyan bir çift olarak şunu canı gönülden söyleyebiliriz ki doğru, güvenilir ve kaliteli bir şirket.Verdikleri sözlerin fazlasını tuttular!. İlk tanışma ve bizi karşılamaları emlak alım kararına kadar bizi misafir etmeleri krallar gibiydi!...Üstelik alım sürecinde hiçbir zorlama ve baskı yoktu.Herhangi bir zorlukta her türlü imkanı masaya yatırma şansınız var..İyi ki varsınız..İyi ki sizinle tanıştık.Para kolay kazanılmıyor ama böyle kaliteli ve güvenilir yerlere yatırım zamanı.Canı gönülden herkese tavsite ediyoruz..Şirkette çalışan herkese teşekkürü bir borç biliriz.Özellikle Sibel hanım’a …Sevgi ve saygılarımızla…

NURCAN VE RAMADAN P./BEKÇİKA

Yekta Homes’tan daire almak bizim için gerçekten çok keyifliydi. Bizi hiç yalnız bırakmadılar.Havaalanından karşılamalarıyla başladı tanışmamız. Kendi yaptıkları projelerden birinde bizi misafir ettiler..Biten projeye hayran kaldık ve bizim de burada bir evimiz olmalı dedik. Alanya gerçekten harika bir yer! plajları ,denizi!..muhteşem!.. projeler denize yürüme mesafesinde ve site içerisinde de her türlü aktivite var tıpkı 5 yıldızlı hoteller gibi..Kendi evimizde bu ayrıcalığı yaşayacak olmamız bizi çok heyecanlandırdı. Satış öncesi ve sonrasında her türlü sorumuza tereddütsüz cevap verdiler çözüm buldular.Bize de Yekta evlerinin keyfini sürmek kaldı.Gördük ki Yekta ailesi her geçen gün büyüyen ve güven veren bir şirket .Artık biz de bu ailenin bir ferdiyiz ve çok mutluyuz.

YILDIZ K./İNGİLTERE

Yekta Homes'ta bir daire satın almaktan gerçekten keyif aldık. Mahmutlar semtinde, Yatırım + kompleksi içinde yer alan daire, mükemmel düzen ve güzel sonlandırma ile 7 dakika denizden yürüyüş mesafesindedir. Aynı fiyata benzer teklifler, bulamadık. İşbirliği çok keyifli geçti. Yekta Homes'u uygun fiyatlarla iyi bir ev arayan herkese tavsiye ediyoruz

Vladimir К

Yekta Evleri yüksek kaliteli evler sunuyor. Bu uğraşmak hoş olduğu ciddi bir şirket. Her zaman nazik hizmet, özenli yöneticiler, kişisel trekking. Kaliteye, rahatlığa, güvenirliliğe değer veriyorsanız, Yekta Homes'tan evler seçin. Alara Park Residence kompleksine yatırım yaptım. Yönetici Alina ile anlaşmaya yardımcı oldu ve!

Anatoly К.

Yekta Kestel Residence kompleksinde Yekta Homes dairesinde 1 + 1 daire içinde. Evin zamanında teslim edilmesinden (aslında, zamanında, altı ay ya da yapım aşamasında sık görülen bir yıl için bir yıl geciktirmeden) ve kaliteli inşaattan memnun kaldık. İnşaat şirketi için bunların güvenilirlik ve profesyonellik ana göstergeleri olduğuna inanıyorum. Ayrıca satış sonrası hizmet not etmek istiyorum - çok kullanışlı ve kullanışlı hizmetler. Yekta Homes'un kadroları, nezaketleri ve profesyonelliği için teşekkür ederiz! Şirket güvenilir, herkese tavsiye ederim!

Andrew К.

Yekta Homes şirketi, Türkiye'de modern konutları uygun şartlarda satın almamı sağladı. Ben 2 + 1 daireler bir oturma odası, iki yatak odası, çukur bir mutfak satın aldım, bu yüzden fiyat çok düşüktü. Şirketin kalite ve güvenilirliğinden şüphe etmedi, çünkü uzun bir süredir pazarı izledi ve incelemeler topladı. Natalia'nın müdürünün çalışmalarından çok memnun kaldım. Yekta Evleri, en güvenilir Türk inşaat şirketlerinden biridir. Buna şahsen ve çok memnun olduğum konusunda ikna oldum.

Andrew Ш.

Yekta Homes ile yaptığım alım, kendiliğinden diyecekdi. Türkiye'de eşi ile birlikte tatile çıkmışlardı ve orada bu firmanın dairelerini yatırım için bir nesne olarak görmeleri teklif edildi. Kabul ettik ve pişman olmadık. Şirket, izleme aşamasında bile yüksek bir hizmet gösterdi - nakliye sağladı, satışa sunulan tüm teklifleri tanıyan bitmiş nesnenin ayrıntılı bir turunu gerçekleştirdi. Bitmiş nesne kusursuz bir şekilde inşa edildi. Ayrıca müşterilerinin ve işbirliğinin şartlarını da sevdim. Sonuç olarak, hemen hemen proje aşamasında dairelerdeki faizsiz taksitlere yatırım yapmaya karar verdik. Bu yüzden sadece alıcı değil, Yekta Homes'un ortakları olduk. İki yıl sonra yeni konutun anahtarlarını aldık. Şimdi bize istikrarlı bir gelir getiriyor ve çok yakında değerini geri ödeyecek.

Alexander И.

Firmanızla yaptığınız işten kesinlikle memnun kaldık. İnşaat kalitesi, garantiler, son teslim tarihlerine uyum, müşteri yönetimi - hepsi en üst düzeyde. Yekta Towers Residence'ta bir daire satın aldık. Türkiye'deki dairelerin satın alınması konusunda asla pişman olmadı, aksine, her yıl satın alma giderek artıyor. Şirket istikrarlı ve güvenilir ve en önemlisi - kağıt imzalandıktan sonra ilişki değişmiyor. Bütün sorular da hızla çözüldü. Şirketin tüm personeline teşekkür ederiz!

Nicholas П.

Yekta Homes ile olan işbirliği deneyimimiz, bunun en güvenilir ve profesyonel şirket olduğunu söylememize olanak sağlıyor. Servis - en üst düzeyde. Herhangi bir sorunuz hızlı, basit ve bizim için avantaj ile çözülür. Paramız için endişeliydik, çünkü onlara çok sıkı çalışmalarda bulundular, ama şimdi Yekta Homes'tan gayrimenkul yatırımı yaptıklarından çok memnunuz.

Valery ve Xenia

Bizim için Yekta Homes arasındaki fark, onların en yüksek hizmet ve müşterilere özel bir tutum. Karmaşık Yekta Plaza'da plaja beş dakika mesafede 1 + 1, 64.5 m. Şirketin çalışanları hemen kendilerine, en uygun şartlara ve birçok ek hizmete sahipler. Bu tutum çok güzel! En önemlisi, tüm bunlar sadece kelimeler değil. Şirket sözlerini gerçekten yerine getiriyor. Bu atmosferde, gayrimenkul satın almak bir tatile dönüşüyor! Diğer tüm koşullar ile Yekta Homes'u seçin! Pişman olmayacaksın!

Tamara I.

Bu güvenilir şirketi Türkiye'de gayrimenkul satın almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum. Şirket, modern projelerde yüksek kaliteli montajı garanti eder ve projeleri zamanında teslim eder. Şirket fiyatları adil, koşullar rahat. İşlem desteğinden tamamen memnun kaldım. Teşekkür ederim

Valeria L.