Yorumlar

Merhaba yekta aılesıne bende katıdım ve çocuklarımın daha ıyı bır ortamda yasaması bes yıldızlı oteldeymıs gıbı bır izlenım vermesinden dolayı yekta aılesını tercıh ettım naçizane fıkrımı sorarsanız kesınlıkle kaçırmayın derım Güler yuzlu satış danışmanları ısının ehlı bır ınsaat sırketı sattıkları daırelerın herzaman arkasında bına yonetımınıde kendılerı yapan bır fırma.

Bir evin güzelliği uyumdur, bir evin sürekliliği bağlılıktır, bir evin sevinci sevgidir, bir evin zenginliği çocuktur, bir evin yasası hizmettir, bir evin refahı memnun olan gönüllerdir.

Ahmet kılıcaslan

Yapılara nefes veren tasarım bir lüks değil, yaşam biçimidir bu nefesi Ben alanyanın masmavi denizi sıcak kanlı ınsanları gelecegı parlak sehrı yekta homes de buldum allah herkese nasip etsin

KAAN TEKIN

BİZDE BİR ATASÖZÜ VARDIR EV ALMA KOMSU AL DIYE …SIZE BENDEN TAVSIYE ALANYAYA YOLUNUZ DUSERSE KESINLIKLE UGRAYACANIZ TEK ADRES VAR ODA YEKTA İNSAAT SIRKETI ,ANLATILMAZ YASANIR DERLER YAA AYNEN BU SEKILDE BIR FIRMA EGERKI EV ALMAK ISTIYORSANIZ KISA VE OZ YEKTA HOMESE UGRAMADAN EV ALMAYIN HAYALIMDE HEP BIR OTELDE YASAMAK VARDI COCUKLARIMIN ISTEDIKLERI ZAMAN HAVUZA OYUN PARKLARINA SINEMAYA GITTSIN GUVENLIKLI OLSUN ELIT KOMSULARIMIZ OLSUN İNANIN OTELDEN DAHA COK SOSYAL FAİLİYETLERIN OLDUGU BIR EVIM OLDU SİZEDE YEKTA HOMESİ TAVSIYE EDERİM.BAKMADAN GECMEYIN .

OLGUN SAHIN

Yekta Homes'ta bir daire satın almaktan gerçekten keyif aldık. Mahmutlar semtinde, Yatırım + kompleksi içinde yer alan daire, mükemmel düzen ve güzel sonlandırma ile 7 dakika denizden yürüyüş mesafesindedir. Aynı fiyata benzer teklifler, bulamadık. İşbirliği çok keyifli geçti. Yekta Homes'u uygun fiyatlarla iyi bir ev arayan herkese tavsiye ediyoruz

Vladimir К

Yekta Evleri yüksek kaliteli evler sunuyor. Bu uğraşmak hoş olduğu ciddi bir şirket. Her zaman nazik hizmet, özenli yöneticiler, kişisel trekking. Kaliteye, rahatlığa, güvenirliliğe değer veriyorsanız, Yekta Homes'tan evler seçin. Alara Park Residence kompleksine yatırım yaptım. Yönetici Alina ile anlaşmaya yardımcı oldu ve!

Anatoly К.

Yekta Kestel Residence kompleksinde Yekta Homes dairesinde 1 + 1 daire içinde. Evin zamanında teslim edilmesinden (aslında, zamanında, altı ay ya da yapım aşamasında sık görülen bir yıl için bir yıl geciktirmeden) ve kaliteli inşaattan memnun kaldık. İnşaat şirketi için bunların güvenilirlik ve profesyonellik ana göstergeleri olduğuna inanıyorum. Ayrıca satış sonrası hizmet not etmek istiyorum - çok kullanışlı ve kullanışlı hizmetler. Yekta Homes'un kadroları, nezaketleri ve profesyonelliği için teşekkür ederiz! Şirket güvenilir, herkese tavsiye ederim!

Andrew К.

Yekta Homes şirketi, Türkiye'de modern konutları uygun şartlarda satın almamı sağladı. Ben 2 + 1 daireler bir oturma odası, iki yatak odası, çukur bir mutfak satın aldım, bu yüzden fiyat çok düşüktü. Şirketin kalite ve güvenilirliğinden şüphe etmedi, çünkü uzun bir süredir pazarı izledi ve incelemeler topladı. Natalia'nın müdürünün çalışmalarından çok memnun kaldım. Yekta Evleri, en güvenilir Türk inşaat şirketlerinden biridir. Buna şahsen ve çok memnun olduğum konusunda ikna oldum.

Andrew Ш.

Yekta Homes ile yaptığım alım, kendiliğinden diyecekdi. Türkiye'de eşi ile birlikte tatile çıkmışlardı ve orada bu firmanın dairelerini yatırım için bir nesne olarak görmeleri teklif edildi. Kabul ettik ve pişman olmadık. Şirket, izleme aşamasında bile yüksek bir hizmet gösterdi - nakliye sağladı, satışa sunulan tüm teklifleri tanıyan bitmiş nesnenin ayrıntılı bir turunu gerçekleştirdi. Bitmiş nesne kusursuz bir şekilde inşa edildi. Ayrıca müşterilerinin ve işbirliğinin şartlarını da sevdim. Sonuç olarak, hemen hemen proje aşamasında dairelerdeki faizsiz taksitlere yatırım yapmaya karar verdik. Bu yüzden sadece alıcı değil, Yekta Homes'un ortakları olduk. İki yıl sonra yeni konutun anahtarlarını aldık. Şimdi bize istikrarlı bir gelir getiriyor ve çok yakında değerini geri ödeyecek.

Alexander И.

Firmanızla yaptığınız işten kesinlikle memnun kaldık. İnşaat kalitesi, garantiler, son teslim tarihlerine uyum, müşteri yönetimi - hepsi en üst düzeyde. Yekta Towers Residence'ta bir daire satın aldık. Türkiye'deki dairelerin satın alınması konusunda asla pişman olmadı, aksine, her yıl satın alma giderek artıyor. Şirket istikrarlı ve güvenilir ve en önemlisi - kağıt imzalandıktan sonra ilişki değişmiyor. Bütün sorular da hızla çözüldü. Şirketin tüm personeline teşekkür ederiz!

Nicholas П.

Yekta Homes ile olan işbirliği deneyimimiz, bunun en güvenilir ve profesyonel şirket olduğunu söylememize olanak sağlıyor. Servis - en üst düzeyde. Herhangi bir sorunuz hızlı, basit ve bizim için avantaj ile çözülür. Paramız için endişeliydik, çünkü onlara çok sıkı çalışmalarda bulundular, ama şimdi Yekta Homes'tan gayrimenkul yatırımı yaptıklarından çok memnunuz.

Valery ve Xenia

Bizim için Yekta Homes arasındaki fark, onların en yüksek hizmet ve müşterilere özel bir tutum. Karmaşık Yekta Plaza'da plaja beş dakika mesafede 1 + 1, 64.5 m. Şirketin çalışanları hemen kendilerine, en uygun şartlara ve birçok ek hizmete sahipler. Bu tutum çok güzel! En önemlisi, tüm bunlar sadece kelimeler değil. Şirket sözlerini gerçekten yerine getiriyor. Bu atmosferde, gayrimenkul satın almak bir tatile dönüşüyor! Diğer tüm koşullar ile Yekta Homes'u seçin! Pişman olmayacaksın!

Tamara I.

Bu güvenilir şirketi Türkiye'de gayrimenkul satın almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum. Şirket, modern projelerde yüksek kaliteli montajı garanti eder ve projeleri zamanında teslim eder. Şirket fiyatları adil, koşullar rahat. İşlem desteğinden tamamen memnun kaldım. Teşekkür ederim

Valeria L.